avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 898 soluții astăzi
Forum Activitate garoche

Activitate garoche

Răspuns la discuția ong - contabil
as avea nevoie de cineva care sa tina evidenta unui ong cu bilant nedepus si activitate ...simpla
Răspuns la discuția bilant nedepus
multumesc mult..zile frumoase si ganduri bune cu ocazia zilei de 8 martie ...asta deci e motivul pentru care au inchis contul....
Discuție bilant nedepus
de 4 ani...se mai poate remedia situatia
Răspuns la discuția cum imi pot recupera banii
zoro24 a scris:

i am imprumutat unei prietene o suma de 600 ron , i am pus banii in contul ei de card .Am op de la banca si chitanta cu care am platit. EA NU VREA SA MI DEA nici bani ,nici macar sa stea o luna la mine pt banii dati.ce ar fi indicat de facut pt am recupera banii.
=D>=D> nimic
sigur voi urmari ..multumesc si daca nu plictisesc voi mai posta diverse situatii..poate vom reusi sa implementam..se spune asa oare...legea 9 ..aaa o rugaminte cum ii putem grabi cu o politie a animalelor intrucat capete de pod exista dar se klasa pe tanjala exista in sect 2 sigur dar greu cu dovezile si miscare greoaie si numai in sect respectiv
multumesc ..daca aveti timp va povestesc scurt ceva de sapt trecuta ..a trecut o masina special f aproape de o rigola unde statea un caine l a lovit usor a scapat am oprit masina m a insultat si a plecat am luat nr masinii si m am dus la cea mai apropiata circa ..am fost trimisa la agentul care avea strada in sarcina si acolo am dat peste soferul respectiv care tipa am scris repede o declaratie inaintea lui si i am lasat o agentului si am plecat uitand ca ar trebui sa o inregistrez dar i am intrebat pe toti din cale in uniforme daca e vreo problema ca n am inregistrat o inclusiv pe cel caruia i am dat o respectiv agentulyui raspunzator ..nu stiu ce a fost in capul meu dar raspunsul a fost acelasi aveti incredere si am si acum caci n a venit nici o veste...ps am lasart si nr de telefon iar soferul respectiv a ramas in urma mea sa dea declaratie...:((
multumesc si eu pentru sfatul dat si as cere un supliment ..zilnic vad cazuri de maltratare sau daca nu le vad vad urmarile aud amenintarile etc ..daca mangai un animal sigur apare cineva care ma blagosloveste..ce as putea face ptr stoparea unor astfel de manifestari
Răspuns la discuția Va invitam sa postati
as vrea sa desfiintez ong ul pentru ca nu si a atins scopul pentru care a fost creat...trebuie hotarire judecatoreasca sau nu :help:
Răspuns la discuția Va invitam sa postati
#-osunt ong si m am certat cu contabila benevola exact acum cu citeva zile inainte de depunerea bilantului...nu o sa l pot depune la termen cred desi nu am avut decit putina activitate...ce se va intimpla daca intirziiX-(multe multumiri anticipate