avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 670 soluții astăzi
Forum Activitate fecsketata1958@gmail.com

Activitate fecsketata1958@gmail.com

Sant 2 mostenitor pentru o casa impreuna cu teren agricol .1 Mostenitor vrea sa fie vandute casa /imobilul/ celelalte nu.Care este procedura de rezolvare. ???.Multumesc foarte frumos daca primesc un raspuns
Procura speciala si procura generala facute cu 10 sau 12 ani este valabil si in prezent.Multumesc foarte frumos daca primesc un raspuns
Cand este inchis un dosar civil sau pot sa fie si penal ca definitiv cum se pot ataca adica cu ce titlu trebuie scrise cerere catre o instante.Daca primesc un raspuns deja inainte multumesc foarte frumos
Pe cine trebuie chemate la judecata in calitate de Parat ..1..casa de pensi sau..2.. scoala profesionala respective unde era facut scolarizarea cand casa de pensii nu recunoaste urmatorul lucru..Inceput de 01/01/1954 pana la 01/04/2001 va fi considerata stagiu de cotizare si vechime de munca in perioada practicii in productid.Totul asa este. si dovedite cu Adeverinta eliberate de scoala respective.Foarte frumos multumesc daca primesc un raspuns
Daca trebuie platite taxe judiciare de timbru pentru teren agricol cu sau vegetatie forestiere.Multumesc daca primesc un raspuns
Era emis titlu de proprietate pentru teren agricol.Proprietarul a decedat.Avea 2 copil ulterior si ei sa decedat.Inrebarea este in cazul daca din acest familie nu a ramas nimeni cum se poate transchie la CF pentru- ca numai imi parte este act de mana .Foarte frumos multumesc daca primesc un raspuns
Care este procedura de rezolvare cand la CF ESTE O VALOARE MULT MAI MICA scrise referitor la CE valoarea ESTE MASURAT SI RECUNOSCUT DE VECIN !!! Multumesc foarte frumos daca primesc un raspuns
Am efectuat 3 ani scoala profesionala in meseria electrician. Practica am facut la productie .Intrebarea este se calculeza ca vechime de munca ???.Multumesc foarte frumos daca primesc un raspuns
Care sant caile interne toate ce trebuie facute,ce trebuie sa fac ca- sa pot trimite actele.Multumesc daca primesc un raspuns
Cu ce dreptul poate merge la CEDO si cum adresa etc,Exemplu cu teren agricol cu sau vegetatie forestiere,Procese pierdute etc.Multumesc daca primesc un raspuns