avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 604 soluții astăzi
Forum Activitate Petruta Ivaniuc

Activitate Petruta Ivaniuc

Daca in prezent am salariu de incadrare 2102.si vechime 26 ani.ce salariu net voi primi in urma maririi? Multumim


Petruta Ivaniuc a scris:

este legal sa fiu filmata de o persoana necunoscuta si postata pe feizbuk?si bineinteles a incercat sa ma jigneasca fara motiv.are voie fara sa stiu macar ca ma filma??

as dori macar sa stiu daca e contra legii cea facut aceasta persoana la adresa mea.sa stiu sa o pot informa ..spunetimi ce sa fac.multumesc
este legal sa fiu filmata de o persoana necunoscuta si postata pe feizbuk?si bineinteles a incercat sa ma jigneasca fara motiv.are voie fara sa stiu macar ca ma filma??
de la 1 martie care categorie vor primi salariile marite?si cum se va fave aceasta marire?sub ce criterii
pt luna ianuarie mi sa facut salariu de incadrare 2102 si cu ce am ramas e 1532.sint pe functie ingrijitor gr5.si alti angajati la noi cum ar fi bucatarii au peste 30 mil salariu de incadrare cam asa ceva.si mai.mult as dori sa intreb dupa ce criterii sa luat ca lor sa marit si pe dec si pe ian.si au asa mult fata de mine..care luna dec nici un leu in plus si lor atita de mult?pt noi in lunile ce urmeaza nu ne mai pune nimica?nu inteleg dupa ce criterii sau luat?eu am vachime 25 ani pe cind care stiu nu stiu daca au mai mult de 15 ani!mi se pare o f mare nedreptate.de studii superioare nici vorba...va rog datimi o explicatie ca is f rau suparata pe aceste mari diferente...toti pina la urma sintem oameni..muncim in aceeasi institutie dar...f mare nedreptate..doresc sa stiu dupa ce grile de salarizare sau luat???multumesc anticipat
Discuție despre salarii
de ce intro institutie cum ar fi un centru de plasament unde lucrez eu este asa o diferenta de salarii la unii angajati?
am salariu de incadrare 1680..la acesta daca se mareste cu 25 %cam cu cit as raminea net?
se mai mareste salariul bugetarilor acum de la 1 ian cum se tot promitea?
Răspuns la discuția S-a aprobat legea la mama eroina?
se tot zvoneste ca ar fi ceva legea asta cu mamele eroine.de unde totusi atitea ?as dori sa stiu daca sa aprobat