avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 527 soluții astăzi
Forum Activitate cjo09

Activitate cjo09

Răspuns la discuția Credit ipotecar
Mulțumesc!Nu stiu ce sa întâmplat,eu ma gândeam ca nu se mai poate răzgândi.
Mulțumesc mult!
Răspuns la discuția Desființare SRL
Mulțumesc mult,deci pana la 01.03.2019
trebuie sa depun declaratie de inactivitate pana la 01.03.2019 sau bilant ptr anul trecut. Dacă nu mi-ați fi spus asta,as fi fost sancționat? Mulțumesc încă odată!
Răspuns la discuția Cheltuieli Intretinere
Suma care se percepe ,poate fi oricât hotărăște administratorul,are vreo limita?
Mulțumesc!
Discuție start up
Buna ziua. Știe cineva care este suma maxima alocata prin programul start-up pt echipamente de genul, telefon ,laptop și o imprimantă . Am inteles ca pt telefon suma maxima ar fi 2.500 ron iar pt laptop nu este o limita.Mulțumesc!
Discuție start up
Buna ziua. Știe cineva care este suma maxima alocata prin programul start-up pt echipamente de genul, telefon ,laptop și o imprimantă . Am inteles ca pt telefon suma maxima ar fi 2.500 ron iar pt laptop nu este o limita.Mulțumesc!
Buna ziua.Imi spune-ți va rog ce trebuie sa fac pt a schimba sediul social al unei firme(SRL fără activitate și angajați momentan).Menționez ca nu am experiența și nu stiu dacă o sa ma descurc fără ajutor specializat. Mulțumesc!
Răspuns la discuția Pensie anticipata
Mulțumesc!
Buna ziua. Îmi spune-ți va rog dacă mama mea poate ieși la pensie anticipat dacă are 20 de ani de muncă și vârsta de 60 de ani.
O zi buna,mulțumesc!
Răspuns la discuția Taxe și impozite pt srl
Mulțumesc mult!