avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 244 soluții astăzi
Forum Activitate Adrian Daniel

Activitate Adrian Daniel

Discuție Intrebare
Buna seara am o intrebare mai pot fi executat silit ptr un credit nebancar luat in anul 2013,anul trecut am primit o instiintare de executare silit din partea unui executor judecatoresc, este legal?
Discuție Intrebare
Buna ziua am o intrebare am salariu pe card, am o poprire banca a blocat toti bani doresc sa precizez ca este vorba de salariu,dna de la ghiseu a spus ca trebuie sa merg la o sucursala sa depun o cerere de poprire, ce trebuie sa fac?
Buna seara am o intrebare lucrez la o fabrica unde se vopsesc piese auto,nu avem nici un spor de toxicitate ,nici in contractul de munca ,Nu este o lege care sa oblige patronul sa acorde pe langa salar si anumite sporuri toxic etc.Va multumesc
Buna seara am o intrebare lucrez la o fabrica unde se vopsesc piese auto,nu avem nici un spor de toxicitate ,nici in contractul de munca ,Nu este o lege care sa oblige patronul sa acorde pe langa salar si anumite sporuri toxic etc.Va multumesc
Discuție Intrebare
Buna seara am o intrebare unde pot verifica vechimea totala in munca.Va multumesc
Buna seara am o intrebare lucrez la o firma unde am salariu de 2100 brut,iar firma ne ofera ceva bonusuri lunare care nu sunt trecute in contractul de munca,aceste bonusuri sunt luate in calcul la pensie. Va multumesc