avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1286 soluții astăzi
Forum Activitate sarb

Activitate sarb

Buna seara .
As avea o intrebare pentru cine stie si poate sa mi raspunda.As dori sa achizitionez o casa in Grecia si in urmatoarea perioada sa ma mut acolo cel putin 7 luni pe an.Ma intereseaza de unde pot lua un credit pentru achizitionarea imobilului adica banca romaneasca (sucursale ro) sau din tara respectiva direct din banca
Va multumesc aniticipat pentru timpul acordat
Răspuns la discuția Informatii despre start up nation
Va multumesc pentru raspuns doamna Paunescu.Oare stiti pe cineva care ar putea sa faca un astfel de dosar?
Buna seara.Oare ma poate ajuta cine cu mai multe informatii despre start up nation si daca e un program ok?Ma intereseaza pentru infiintarea unei firme de transport eu avand deja experienta in domeniu si o baza de date cu,clienti precum si niste contracte in acest domeniu
Orice informatie e bine primita sau sfat.Daca de asemenea a facut cineva un dosar de acest gen e bine primit sasi dea cu parerea
Adresa mail contact
Transport.marfa@hotmail.com
Buna seara.
As dori daca se poate o informatie poate stie cineva daca se poate detara o masina autoutilitara iveco dayli de 5 to la 3.5 to
Va multumesc anticipat
buna ziua.stie cineva sami spuna daca imi fac o firma faptul ca am masina de transport se poate privi ca o investitie in firma? si...se mai dau ceva ajutoare financiare de la primarie pt tinerii ce deschid o firma pt ca am inteles ca se dadeau ceva subventii de la primarie...va multumesc
asa am inteles si eu din ce am auzit....daca masina e cu numere rosii pot efectua transport de marfuri....??? va multumesc.


asa am inteles si eu din ce am auzit....daca masina e cu numere rosii pot efectua transport de marfuri....??? va multumesc.
am de gand pe viitor sa accesez un credit pt dezvoltare poate...dar nu creditul e scopul...ma intereseaza asa ce e mai bine p.f.a sau s.r.l.??? e mai bine sa fie masina pe firma sau pe mine ?va multumesc...
buna...as vrea sami fac o firma...de transport....de curand miam adus o masina ...o dubita de afara sub 3.5to.cineva imi spunea ca pot sami fac si un "pfa" dar nu stiu ce si cum e cu tva-ul,inca nam inmatriculat masina pt ca as vrea so inmatriculez pe firma poate ,poate fi privita si ca o investitie in firma si poate se obtine un credit de dezvoltare mai usor pe viitor...ce ma sfatuiti sa fac....????va multumesc tuturor si accept orice sfat.
am inteles...va multumesc pt sfaturi si va doresc o zi buna...
am inteles...si cred ca miam facut o idee asupra lucrurilor...poate mam facut mai greu inteles eu fiind strain de toate lucrurile astea....va multumesc pt timp si raspunsuri...
daca dumneavoastra sau...oricine mai are un sfat il primesc cu placere....