Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... ajutor
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

ajutor

de 6 ani sant stresat intrun proces penal , am fost condamnat la 8,5 ani de detentie , la inalta curte de casatie si justitie sentinta a fost casata si trimes dosarul spre rejudecare la prima instanta , prima instanta la trimes dinou la parchet .
oare ce sa fac?
sa fac plangere la cedo ?
Parerea mea este ca ati avut un avocat excelent daca a reusit sa obtina casarea sentintei si trimiterea cauzei spre rejudecare la fond! Imaginati-va ca v-a castigat inca 6-7 ani de libertate!B-)