Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... utilizarea liftului pentru transportul bicicletei
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

utilizarea liftului pentru transportul bicicletei

Buna ziua,
As vrea sa stiu daca administratorul sau presedintele unei asociatii de locatari imi pot interzice sa folosesc liftul pentru a urca sau cobora bicicleta, la si de la etajul 6.

Va multumesc.
Voi incerca sa discut din nou, poate ca reusim sa trecem peste rautatea gratuita.

Va multumesc.