Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale respingerea actiunii de insolventa
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

respingerea actiunii de insolventa

stie cineva cum sau in ce conditii se poate respinge in instanta o actiune de insolventa
NU MA INGRIJOREAZA DELOC MAI CITESTE LEGEA CEC SI BILETELOR LA ORDIN
Mai citeste tu putin Codul Penal si niste practica judiciara. Si de obicei cand doi iti spun ca esti beat ar trebui sa te cam duci sa te culci.
asa este ce spui tu dar legile sunt interpretabile
~ Conținut șters la cerere ~
ASA SI ESTE SI CHIAR AM PREZENTAT ACEST RAPORT MULTUMESC