Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... informatie
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

informatie

Imi poate spune cineva la ce instanta trebuie sa depun o actiune avand ca obiect obligarea ANRP si a Statului Roman prin Ministerului Finantelor la plata despagubirilor ce mi se cuvin in baza Legii 9/1998 si daca o astfel de actiune se timbreaza?

Va multumesc anticipat.
trimiteti-le o Notificare prin care sa le solicitati plata sumei