Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... schimbare de nume pe cale administrativa.
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

schimbare de nume pe cale administrativa.

in urma incredintarii copilului mie de catre lege ii pot schimba numele de familie desi copilul are numele tatalui dar eu sunt necasatorita.adia eu am un nume si copilul numele tatalui.ii pot schimba numele in urma procesului de incredintare?
va multumesc mult pentru sfat.