avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 967 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... help - test poligraf-
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

help - test poligraf-

sunt un viitor "client" al testului poligraf si sincer sa fiu la cat de tare psihic ma cred incep sa ma cam inmoi :) incep sa`mi pun semne de intrebare cu privire la acuratetea "aparatului" la seriozitatea politistilor si multe altele printre care si emotiile. partea vatamata de ce nu este supus testului ? daca am declarat ca sunt de acord cu testul, pot sa refuz acum ? mi`ar fi mai bine daca as angaja un avocat ? ( lucrez la o firma particulara unde sunt in permanenta in contact cu clientii - de cele mai multe ori vanzatorii - de 4 ani n`am primit nicio plangere (si sunt sute de firme), insa cum niciodata nu e prea tarziu, s-a intamplat acum 3-4 luni ....asa ca ..:) la ce nervi mi-a facut vanzatorul respectiv nici nu mai stiu ce sa fac...stau si ma intreb daca nu cumva a fost premeditata actiunea lui? )
Ultima modificare: Luni, 5 Martie 2007
access, utilizator
Cel mai recent răspuns: Gabriela PĂDURARIU , Alte profesii 17:04, 28 Aprilie 2007
inteleg, inteleg!B-)
da' ce accessssss, te plictisesti ?:P...de comentezi cistigatorii si premiile ?:))
:D v'am zis ca ma cam plictisesc ... m'am obisnuit sa fiu preocupat cu rezolvarea "problemelor" :) sincer, chiar ma cam plictisesc :( aseara ma apucasem sa caut codul civil/penal sa citesc si eu insa n`am gasit nimic pe net :D ...pentru cultura mea generala B-) wow .. ce rating am :)))))))))))))) da` ce`ai lume cu eu !? incomodez !? :O :D
Ultima modificare: Luni, 26 Martie 2007
access, utilizator


aseara ma apucasem sa caut codul civil/penal sa citesc si eu insa n`am gasit nimic pe net :D ...pentru cultura mea generala

asa, pt. cultura ta generala, cam ce-ai vrea sa stii???:D
pai .. diverse :) .. de exemplu cum mi s`a intamplat acum cu asta cu portofelul lui ... poate ca daca stiam cate ceva abordam altfel problema si discutam altfel cu militianu` .. nu`mi mai faceam atatia nervi..aiurea .. stiam ca au facut la "intimidare" ce`au facut dupa testul de minciunele ... pe scurt, e mai bine sa stii la ce sa te astepti si cum o sa trebuiasca sa actionezi decat sa orbecai ca orbu` .. acum .. mi s`a pus pata si pe sefa`mea :D ... pe langa codul civil/penal am mai cautat si codul muncii ... nu cred ca m`ar fi ajutat f mult insa e mai bine sa ai habar despre ca atunci cand ti se arunca in fata niste legi si alte alea sa nu dai din cap ca prostu si sa afirmi ca asa este cand de fapt nu stii despre ce e vb...nu mi s`a intamplat pana acum insa am fost martor :) insa... patronul tot patron ramane... tu ce zici!? te plicti` si tu dupa cate vad !? treaba n`ai !? de gatit, de facut cumparaturi ...chestii...diverse ;) :P

Alte discuții în legătură

Test poligraf - proba sau nu in instanta? xuser xuser Rezultatele de la testul poligraf sunt sau nu considerate proba in instanta pana la urma? Unii zic \"nu sunt considerate\", atunci dupa ce unii suspecti gen ... (vezi toată discuția)
Situatie test poligraf andrewculda andrewculda Buna ziua! Ma numesc Andrei Culda, sunt inscris nou pe acest forum tocmai pentru a afla raspuns la cateva intrebari. In urma cu ceva timp un coleg de-al ... (vezi toată discuția)
Controverse privind proba cu testul poligraf cezarad cezarad Doresc sa va intreb care este temeiul juridic pe care il poate invoca un avocat in cursul judecatii unui apel cu privire la administrarea probei cu TESTUL ... (vezi toată discuția)