Forum Discuţii juridice Jurisprudenţă vatamare corporala
Discuție deschisă în Jurisprudenţă

vatamare corporala

ce sentinte s au dat in vatamare corporala cu CML 24 zile ingrijiri medicale

in ce suma se pot obtine daune morale si materiale.
Dvs. in propria cale de atac nu va puteti inrautati situatia, dar cat priveste recursul p.v.se poate schimba ceva pe ici pe colo dar nu foarte mult. Din experienta va spun ca aceasta pedeapsa este una indestulatoare, iar judecatorii prefera de regula sa pronunte cea mai facila solutie si anume respingerea recursurilor pentru ca nu mai trebuie sa motiveze solutia. Cu privire la posibilitatile ulterioare recursului.... = 0.
Oricum succes!