Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... al doilea c.i.m
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

al doilea c.i.m

Buna ziua.
O persoana angatata cu c.i.m. pt. 8 ore la o firma, poate incheia inca un c.i.m. pt. 4 ore la o alta societate?
Multumesc
minodora_sorian a scris:

Care este numarul maxim de c.i.m.-uri pe care le poate incheia un salariat? Bineinteles la societati diferite.
Multumesc

Nu exista nicio prevedere legala in acest sens ... :)