Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Subiecte admitere/definitivat barou - HELP !!!
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Subiecte admitere/definitivat barou - HELP !!!

Poate sa ma ajute cineva cu listele cu subiecte posibile pentru fiecare materie de examen? Stiu ca inainte de examen, in cadrul fiecarui barou, apareau niste liste cu toate subiectele posibile, care practic acopereau toata materia, si din care erau trase la sorti subiectele pentru examenul propriu-zis. Daca are cineva acele liste cu subiecte, l-as ruga sa ma ajute si sa mi le trimita.
Multumesc anticipat!;)</b></i></u>
Alin Popescu, administrator
anu trecut s-a dat in nov. pana acum nu m-a interesat , dar anul acesta................sa vad,
in fiecare an e in nov???
si tot civilul si procesualul civil??? chiar tot??