Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... despre divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

despre divort

sint casatorita si sotul e plecat an germania la munca ar putea el baga divortul de acolo tinind cont ca toate actele sant la mine si avem si un copil anpreuna va multumesc
va multumesc ff mult...asa pare foarte simplu..dar fiind mai agresiv sunt sigura ca nu voi putea pleca din casa cu copil ......