Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... partaj
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

partaj

cit costa o consultatie de specialitate in ceeace priveste partajul?
reclamantul.
daca va prezentati cu o tranzactie la primul termen, recuperati integral ( daca nu aveti datorii la fisc) sumele dupa ce faceti o cerere. daca nu exista intelegere intre voi, reclamantul va recupera taxele partial si teoretic, de la parat