Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Partaj - cerere de interventie
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Partaj - cerere de interventie

buna ,se pot face in cadrul partajului doua cereri de interventie in nume propriu ;i alaturat cu reclamantul
multumesc d/ra Alina la noi nu/ti spune nimeni nimic,insa caut ceea ce nu stiu insa cand o sa am destula experienta o sa ajut,deoarece ma/ti ajutat mai mult voi decat orice coleg:((