Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... buletin expirat
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

buletin expirat

mi-a expirat buletinul de 10 ani.ce patesc cand ma duc sa-l schimb?
marzalaw a scris:

deci grija domnule necunoscut sa nu va pierdeti buletinul......ca atunci inseamna ca am instigat la fals(nu incitat)=D>.

Adevarat,domnule avocat,pe langa faptul ca sfatuiti un om la prostii,prin insusi greseala dvs (penala).Greseala mea a fost doar de exprimare,sensul fiind acelasi.Eu sunt de alta etnie...Probabil v-ati uitat prin oarece carti,astfel nu ati fi sesizat diferenta.Va sfatuiesc,daca tot sunteti pe aici,sa va folositi de experienta dvs.pt.cei ce o solicita,nu pt. mine.Credeti ma eu nu am nevoie de asemenea sfaturi....
andymaurul, utilizator