Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... concubinaj
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

concubinaj

el avnd sotie printre care o amnta timp de 8 ani in ultimi ani nu a mai cumparat bunuri materiale pe numel lui in tot acest timp prima amnta afla ca mai ezista o lata amnta adica inca o a treia persoana prietana mea vrea sa il dea in judecata pentru ca timp de 8 ani nu a avut nici un drept a supra viati ei intr'un cv sa fie libera .in timpul acesta de 8 ani tipul respectiv s'a deschis vre-o 5 restaurante ideea e intr-un final daca il poate face sa plateasca pentru anii pierduti alaturi de el .?????
LOLITA BOBBIT

Lorena.
Eu sunt in favoarea amantei, sa caute un avocat care sa se angajeze intr-un asemenea proces. Nu are temei legal, dar ceva in pretentii, cine stie:)
Macar il sperie pe nenea ala si ii da niste lovele.
Succes!
Buna ziua.
Da LORENA,corect acum imi aduc aminte.Am si aplaudat dar am fost si impresionata de bietul om.
Foarte bine,sa-l dea in judecata pe musteriu sa-i iasa distractia prin piele....ori din buzunare.
Auzi 2,3,amante.:O