Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... URGENT: obligatia de a depune intampinare (?!..)
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

URGENT: obligatia de a depune intampinare (?!..)

Poate cineva sa-mi zica, va rog, ce am de facut daca am primit o citatie in care spune ca, "cu 5 zile inainte de termenul stabilit pt judecata aveti obligatia de a depune INTAMPINARE" ??? (E URGENT, azi ar fi ultima zi, ieri am primit citatia pt data de 8 oct...)
Depinde de numarul de dosare pe care il are de solutionat completul de judecata. De obicei, termenul ar fi de peste 2 saptamani sau chiar mai mult.