Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Imprumut neplatit//neprimit inapoi
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Imprumut neplatit//neprimit inapoi

Buna ziua,
Am dat niste bani imprumut la un vecin de strada, oameni peste 52 ani amindoi,, pt o luna de zile,mai precis 800 roni din luna mai 2010 si nimic,nici bani nici nimic,,Fac ""plingere""??
ContSters154030, utilizator
problema era alta dar,,,,
ContSters154030, utilizator