Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Indemnizatie Crestere Copil
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Indemnizatie Crestere Copil

Buna ziua!Am o rugaminte, de fapt o problema. Am un copil de 10 luni, si dosarul meu de indemnizatie de crestere a copilului l-am depus la Primaria Cluj Napoca, intrucat acolo aveam viza de flotant, si incam nu am primit nici un ban. In plus, am sunat la AJPS Cluj si mi s-a spus ca nu figurez la ei in baza de date. Cum se poate asa ceva, cand eu am tot primit mail-uri si notificari de la ei.

Ce trebuie sa fac sa ii actionez in instanta?
Nu intelegem ce inseamna nu am rezolvat nimic. Dati mai multe detalii altfel nu va poate sfatui nimeni.