Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... intoarcerea la munca dupa CIC 2 ANI
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

intoarcerea la munca dupa CIC 2 ANI

Buna seara
Am o nelamurire si va rog daca se poate sa ma lamuriti.
Daca dupa cei 2 ani te intorci la munca si angajatorul iti spune ca ti s-a defiintat postul, ce este de facut in situatia asta
Va mutumesc
Va multumesc