avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 728 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale anexa la decizie asociat unic - contorul de cuvinte
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

anexa la decizie asociat unic - contorul de cuvinte

Doresc să întrb daca se contorizeaza şi antetulcu denumirea societăţii , CUI . Nr in reg . comerţului .
Cel mai recent răspuns: mmarcelcozma , utilizator 09:18, 13 Octombrie 2010
:D Puteam sa jur ca acesta va fi comentariul dvs. (macar cu aproximatie)

Din pricina asta n-am terminat ultima idee scrisa de dimineata ...

romascanu a scris:

Protectia datelor ...ha,ha,ha.


...de protectia unora (straini, de regula) am avut eu grija, punand in locul telefonului lor ...pe al meu. (in cazul autohtonilor ...m-am gandit ca se pricep si ei la ..."inaltat sfinti si biserici").

Oh! Nu-ti face griji in privinta mea. :) Trec rar pe la RC (cand problema e imbarligata rau) dar daca ar fi vreo doi "obedienti" ca mine pe zi ...i-ar lasa nervii.
Nu neg ca mi-a fost dat sa descopar si referenti care chiar stiau ce spun.
mi-a fost dat sa descopar si referenti care chiar stiau ce spun


Asa e. Mai sunt.

Alberto Kurtyan
Nu prea cred că aţi protejat mai nimic.
Ia căutaţi pe GOOGLE după numele sau cnp-ul lor, veţi vedea că apare tot.
Absolut tot.

Cine a divulgat informaţiile? avocatul. nu prea înţelept, bineînţeles.

Alberto Kurtyan
Multumesc mult pentru sfaturi , discutia a devenit chiar interesantă . Am depus documentatia fara probleme şi fara cnp sau alte date personale . În Salaj mi-a fost acceptată .

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Inregistrare mentiune la orc doinytza doinytza Am o problema f.urgenta si sunt in dilema: sc cu patroni p.f.straine, modifica o clauza din actul constitutiv prin hot.aga. Hot.aga este in limba respectiva, a ... (vezi toată discuția)
Este legal ca orc si ministerul de finante sa publice pe internet si vanda informatii personale ale pfa ang-2012 ang-2012 Acum 4 ani mi-am infiintat PFA. Dupa un an de activitate am suspendat si am radiat PFA-ul. Acum cateva zile m-am cautat pe google si spre surprinderea mea ... (vezi toată discuția)
Colaborare pfa Angie_31 Angie_31 Buna seara! Mentionez ca sunt PFA si sunt traducator autorizat pe o limba straina. Este in regula sa colaborez cu alti PFA traducatori autorizati pe alte limbi ... (vezi toată discuția)