Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale anexa la decizie asociat unic - contorul de cuvinte
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

anexa la decizie asociat unic - contorul de cuvinte

Doresc să întrb daca se contorizeaza şi antetulcu denumirea societăţii , CUI . Nr in reg . comerţului .
:D Puteam sa jur ca acesta va fi comentariul dvs. (macar cu aproximatie)

Din pricina asta n-am terminat ultima idee scrisa de dimineata ...

romascanu a scris:

Protectia datelor ...ha,ha,ha.

...de protectia unora (straini, de regula) am avut eu grija, punand in locul telefonului lor ...pe al meu. (in cazul autohtonilor ...m-am gandit ca se pricep si ei la ..."inaltat sfinti si biserici").

Oh! Nu-ti face griji in privinta mea. :) Trec rar pe la RC (cand problema e imbarligata rau) dar daca ar fi vreo doi "obedienti" ca mine pe zi ...i-ar lasa nervii.
Nu neg ca mi-a fost dat sa descopar si referenti care chiar stiau ce spun.
mi-a fost dat sa descopar si referenti care chiar stiau ce spun

Asa e. Mai sunt.

Alberto Kurtyan
Nu prea cred că aţi protejat mai nimic.
Ia căutaţi pe GOOGLE după numele sau cnp-ul lor, veţi vedea că apare tot.
Absolut tot.

Cine a divulgat informaţiile? avocatul. nu prea înţelept, bineînţeles.

Alberto Kurtyan
Multumesc mult pentru sfaturi , discutia a devenit chiar interesantă . Am depus documentatia fara probleme şi fara cnp sau alte date personale . În Salaj mi-a fost acceptată .