Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Ajutor Incalzire 2010 - 2011
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Ajutor Incalzire 2010 - 2011

Daca am inca mici datorii la primarie.....chiar nu pot obtine acel certificat fiscal in care sunt trecute bunurile mobile si imobile? Vreau sa stiu ce ii impedica pe cei de la primarie sa-mi elibereze acel certificat............incluzind chiar si acele datorii.......
gritosu, utilizator
Asta e un fel de "mintea omului de pe urma". Totusi aceasta atitudine a asociatiei ar trebui prevazuta in statut ....pentru ca altfel se poate interpreta ca incalcare a drepturilor omului.