Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Renuntare actiune in revendicare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Renuntare actiune in revendicare

Vreau sa renunt la o actiune in revendicare. Mentionez ca am fost solicitat sa platesc taxa de timbru, dar vreau sa renunt acum.
Trebuie sa fac vre-un demers, sau e suficient sa nu platesc taxa de timbru.

Multumesc
va sugerez sa nu renuntati la cerere.lasati instanta sa respinga cererea dvs pe exceptia netimbrarii.