Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Sesizare din oficiu pentru fals in declaratii?
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Sesizare din oficiu pentru fals in declaratii?

Stergere
palnyc, utilizator
Stergere
palnyc, utilizator
El trebuia sa va faca apararile cele mai bune.
Solicitati avocatului rezilierea contractului si sa va restituie o parte din onorariu
Nu stiu in raport de actele si lucrarile dosarului daca actele enumerate de dvs erau sau nu importante,dar daca cercetarile nu s-au terminat sau daca dosarul va ajunge in instanta mai aveti posibilitatea ,fie sa depuneti precizari,fie sa le faceti in instanta.
Da,dar era prevazut sa va apere si cam tot acelasi lucru inseamna.
Mergeti cu un memoriu ,insotit de acte, in audienta la decanul baroului pentru a explica situatia si a arata ca avocatul nu si-a indeplinit mandatul ,dovedind acest lucru