Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... PROCES PENTRU CALOMNIE
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

PROCES PENTRU CALOMNIE

Buna ziua! Mi s-au adus diverse acuzatii chiar cu politie implicata si as dori sa stiu cum pot sa pun capat acestor acuzatii false. Politia nu a putut face nimic deoarece acuzatiile erau nefondate, dar am observat ca nu a fost destul doar sa ignor persoana respectiva. Trebuie sa fac ceva. De aceea as dori sa stiu cat aproximativ ar costa sa intentez un proces pentru calomnie si ce ar implica acesta. Multumesc!
Multumesc mult! Apreciez mult sfaturile Dvs. si consider ca imi vor fi de folos.