Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Negocieri CCM la nivel de unitate
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Negocieri CCM la nivel de unitate

pt neg.CCM la unitate,CCM ramura este baza minimala de pornire?daca este obligat sindicatul sa fie afiliat la FEDERATIA SNDICALA care a neg. ccm ramura.Sau sa fie afliat la federatia la care este si patronatul.Sindicatul NU ESTE afiliat la nici o FEDERATIE.
Contract Colectiv de Munca pe ramura transport ... :)