avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 771 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... taxa de prima inmatriculare...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

taxa de prima inmatriculare...

inteleg ca se poate cere restituirea taxei de prima inmatriculare... care e procedura?
Guvernul se pare ca a luat-o inaintea senatului.Cel putin asa pretinde primul dintre ministrii.:D
Pana la urma nu conteaza,important e ca in perioada aceasta se intrec unii pe altii in "facerea de bine".=D>
Speram ca in final sa apara si rezultatul concret.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Recuperare taxa de prima inmatriculare jamesbond12 jamesbond12 Am platit taxa de prima inmatriculare, in sept. 2008, pe OUG 50/2008.Acum am demarat procedura pentru recuperarea taxei.am respectat procedura prealabila ... (vezi toată discuția)
Taxa de prima inmatriculare Admiral Admiral Buna ziua ! Sunt administratorul unei societati comerciale si am achizitionat in leasing 4 autoturisme noi ptr care am platit societatilor de leasing taxa de ... (vezi toată discuția)
proces castigat si masina inmatriculata fara plata taxei auto! oz oz AM CASTIGAT PROCESUL IMPOTRIVA TAXEI SI IN URMA UNEI HOTARARI DEFINITIVE SI EXECUTORII SUNT PRIMUL DIN PRAHOVA CARE INMATRICULEAZA PRIMA MASINA FARA PLATA ... (vezi toată discuția)