Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... cedare cota parte apartament
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

cedare cota parte apartament

Buna seara,

Detin impreuna cu mama un apartament, tata s-a dus in '90, succesiune facuta. Mama 3/4, eu 1/4.

Dorim sa trecem tot apartamentul pe numele meu. Care este procedura, ce taxe sunt?

Multumesc anticipat,
LR.
multumesc, m-am clarificat