Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale avize functionare
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

avize functionare

Buna ziua,
urmeaza sa schimb activitatea principala a firmei : din consultanta in afaceri in CONSTRUCTII METALICE.
Va intreb:
1. de unde aflu de ce fel de avize am nevoie pentru noua activitate?
2. Hala pe care am inchiriat-o nu are proiect(am aflat dupa) #-o - oare o sa obtin avizele?:-/

Bună seara,confectiile metalice se încadrează la constructii ? Nu știu care este diferenta intre confectii metalice si constructii metalice . Ma interesează pentru a știi dacă trebuie sa ma înregistrez cu firma la constructii unde salariul minim este mai mare .
Lupea Marius, utilizator