avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1073 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale avize functionare
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

avize functionare

Buna ziua,
urmeaza sa schimb activitatea principala a firmei : din consultanta in afaceri in CONSTRUCTII METALICE.
Va intreb:
1. de unde aflu de ce fel de avize am nevoie pentru noua activitate?
2. Hala pe care am inchiriat-o nu are proiect(am aflat dupa) #-o - oare o sa obtin avizele?:-/


Cel mai recent răspuns: Lupea Marius , utilizator 19:57, 20 Decembrie 2023
Bună seara,confectiile metalice se încadrează la constructii ? Nu știu care este diferenta intre confectii metalice si constructii metalice . Ma interesează pentru a știi dacă trebuie sa ma înregistrez cu firma la constructii unde salariul minim este mai mare .
Ultima modificare: Miercuri, 20 Decembrie 2023
Lupea Marius, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Gradinita gina2006ro gina2006ro nu poate nimeni sa ma ajute si pe mine in legatura cu mesajul anterior? va rog frumos! multumesc! (vezi toată discuția)
Acte necesare deschidere discoteca si bar la punct de lucru ziar actualitatea ziar actualitatea am o societate si in urma adaugarii unor coduri CAEN vreau sa deschid o discoteca cu bar la un punct de lucru. Care sunt autorizatiile necesare? Aviz de la ... (vezi toată discuția)
Confectii metalice plummy plummy Buna ziua Deschid o firma care urmeaza sa produca balustrade metalice, porti din metal si alte asemenea obiecte. Ma gandesc ca codul caen corespunzator ... (vezi toată discuția)