Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Asociatia de proprietari
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Asociatia de proprietari

Buna seara .
Am urmatoarea intrebare: Asociatia de proprietari este formata din 2 scari. Una din scari are un spatiu inchiriat. Banii obtinuti sunt folositi doar de scara respectiva. Este corecta decizia administratorului ?
Multumesc
Interventie moderator

@ogra
N-aveti ce face si ati luat topicurile mai vechi la rand?
Discutia fusese incheiata, utilizatorul lamurit devreme ce nu a mai intrebat nimic.