Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere magistratura octombrie-noiembrie 2011
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere magistratura octombrie-noiembrie 2011

Avand in vedere ca nu se mai da examen in martie precum si faptul ca acel topic s-a transformat intr-un "camp de bataie", am deschis un nou subiect.
va astept cu subiecte si spete interesante.
pe ce PCA sau CA?

Am intrebat-o pe sotia mea; este vorba despre o fosta colega de-a ei. Stie doar ca este undeva in Moldova...Dar cu certitudine a promovat examenul la direct pe post si a beneficiat de aceasta prima de instalare.
OvidiuDanut, utilizator
Merge cineva din Bucuresti cu trenul duminica? Daca da cu ce tren? Daca suntem mai multi trece timpul mai repede. Lasati-mi va rog nr. de tel. pe privat.
Dar cu masina, merge cineva?
Eu merg cu masina. Plec din Militari. Adica masina mea.... Ca nu-mi dau seama daca intrebarea era oferta sau cerere.
alegzanderus, utilizator