Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... am lovit o bariera de trecere de nivel de cale ferata
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

am lovit o bariera de trecere de nivel de cale ferata

am lovit o bariera de trecere de nivel de cale ferata si mia venit citatie sa platesc si o a doua amenda mentionez ca prima am platito am si copie la chitanta.se poate pentru aceiasi fapta doua amenzi.prima a fost de 300 de lei si suspendarea permisului 90 de zile va multumesc frumos
foarte bine ai facut vasilescule ,.bariera aia de la giarmata era in plus pusa acolo de asta nu ai vazuto. mai stiu eu un istet care a bubuito anaintea ta si tot asa i-a saltat permisu pe 90 zile si a primit si amenda. ce aveti ma fratilor cu bariera ????????? vi s-a pus pata pe ia?#-o
#-o;);)=D>=D>:((:((:((