Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... act aditional, lege modificata
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

act aditional, lege modificata

buna ziua,

va rog sa imi spuneti ce nr are legea modif 130/1999, m-ar interesa art. care permite societatilor sa nu mai vizeze actele aditionale la ITM in cazul in care angajatorul pastreaza si completeaza carnetele de munca la societate.

multumesc mult
multumesc..deci care este art.?
m-am lamurit ..multumesc;):)
avo1 a scris:

multumesc..deci care este art.?

este vorba de art.3 din Legea nr.130/1999 republicata