Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... cerere insolventa
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

cerere insolventa

buna ziua. am 10 procese pe rol. doua sunt incheiate cu executare silita. am mers la executor si el spune ca nu prea sunt sanse sa ne recuperam banii pt ca bunurile firmei sunt ipotecate. daca ii cerem insolventa , ce sanse avem?. avem de recuperat de la debitor peste 60000 lei. va multumesc!
urgent cereti insolventa.
este posibil sa va achite