Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... conflict de interese?
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

conflict de interese?

va spun pe scurt.sotul meu a parasit domiciliul,ulterior am aflat ca are o amanta,suntem inca casatoriti...avem o firma de servicii funerare.acum trec la subiect!amanta e functionar pubic la primaria sectorului ... pe functia de inspector stare civila.iar sotul meu mai nou dupa ce a stat cam doua saptamani de stat cu chirie s-a mutat la ea acasa.pot demonstra ca el fiind antreprenor de pompe funebre ea prin functia care o are il favorizeaza?desi...eu fiind din bransa stiu cam ce "atentii"se ofera dar nu asta ma intereseaza.am fotografii cu ei pe unde s-au afisat dupa ce el a parasit domiciliul.am citit eu ceva...dar vreau un raspuns scurt:pot sesiza superiorii ei ...si cum se pot lua masuri impotriva ei?nu vreau sa las lucrurile asa.
Doamna, Dvs. sunteti ingrijorata de integritatea functionarilor publici in general sau vreti sa va razbunati pe amanta in particular? Cred ca sotul Dvs. e principalul vinovat in povestea asta. Nu numai ca faceti tam tam, dar il faceti intr-un mod periculos. Poate va acuza de calomnie.