Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Recuperare creante salariale
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Recuperare creante salariale

Buna seara! Conform Legii nr.304/2004 privind organizarea judiciară, republicată, Secţia comercială a ICCJ soluţionează, în raport cu competenţa sa:
recursurile declarate împotriva hotărârilor curţilor de apel şi a altor hotărâri, în cazurile prevăzute de lege; INTREBARE: daca hotararea Curtii de apel este irevocabila, te mai poti adresa ICCJ ? ( recurs faliment - recuperare de creante salariale).
confor codului de procedura civila este inadmisibil