Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... vreau sa plec vara asta in vacanta prin europa cu ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

vreau sa plec vara asta in vacanta prin europa cu fetita mea

vreau in vara asta sa plec in vacanta prin europa cu fetita mea,eu sunt divortat legal de sotie iar fetita mi-a fost incredintata mie la divort de instanta cu hotarare judecatoreasca,vreau sa stiu daca imi mai trebuieste acordul mamei ei ca sa pot iesi din tara cu fata? B-)
Trebuie aplicata de catre instanta stampila cu mentiunea "definitiva si irevocabila", mergeti si solicitati aceasta, dupa cum v-a explicat doamna "Simonette12".
=D> stampila aia o am aplicata....acum am inteles si va multumesc mult pt sfat