Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... cum se procedeaza in cazul repararii acoperisului de ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

cum se procedeaza in cazul repararii acoperisului de bloc????? stie cineva????

va salut si as vrea si eu o lamurire cu privire la cum se procedeaza pentru reparatia acoperisului de bloc pentru ca domnul administrator nu a anuntat nici un locatar , nu s-a facut sedinta , nu s-au strans semnaturi, nu a facut un studiu sa prezinte mai multe oferte locatarilor , in schimb ne-am trezit la avizier ca la intretinere trebuie sa platim reparatia acoperisului , asa cu japca . va rog frumos sa ma ajutati in legatura cu acesta imensa ne
domnilor dacal ucrarea trebuia adusa la cunostinta proprietarilor ca asa spune legea eu tocmai asta vreau sa spun ca nu ni s-a adus la cunostinta costul lucrarii
Aveti un moto foarte inspirat pentru dumenavoastra.Va caracterizeaza perfect !

Se pare ca nu ne intelegem si dv trageti concluziile care va convin.
Vedeti ca aici
www.avocatnet.ro/con ...
sunt postate de doamna Elga50 documentatia neceara.
Apucati-va de citit de la legislatia de baza in jos!

w_v_w_v, utilizator
da motoul este spus de cel mai mare filozof al tuturor timpurilor si pe langa asta mai era si matematician , fizician , psiholog , va las pe dumneavoastra sa ghiciti cine este:)