Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate la capatul puterilor
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

la capatul puterilor

dupa o viata de muncaa si corectitudine.#-o..de o luna am ajuns la concluzia ca e mai bine pt copiii mei sa incep o noua provocare...voi depune dosar de emigrare in canada........................;)
am discutat problema plecarii in primul rand cu fiica cea mare....si isi doreste o provocare....sansa de a studia in Canada la Concordia e un vis frumos si vreau sa le urc pe culmi cat mai inalte. Aici ma refer la ambele fiice