Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... model reclamatie expert contabil
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

model reclamatie expert contabil

Buna ziua

Cum pot depune plingere impotriva unui expert contabil intrucat a prezentat tribunalului un raport de expertiza lapidar si nedezvoltat ignorand legislatia muncii si CCM 2007/2010 in ceea ce priveste plata orelor suplimentare a sarbatorilor legale,a sambetelor si duminicilor ,a concediului odihna si a retinerilor cu titlu de garantii .Ma puteti ajuta cu un model
La felul in care arata ,,raportul de expertiza,, sunt convins ca expertul si a luat banu...as crea un precedent periculos ptr firma daca as castiga in instanta .
Curioasa este si reactia domniei sale ca evidenta forma de intimidare[amenintare] la reclamatia adresata ceccar ,lucru care m a determinat sa formulez si o petitie adresata Ministerului Justitiei in care am relatat acest lucru.
In cazul in care si in raspunsul la obiectiuni isi sustine punctul de vedere pot cere intr un fel raspunderea juridica /
adisoi, utilizator