Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CIM pe durata determinata
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CIM pe durata determinata

Buna ziua. Conform noului Cod al muncii de cate ori poate fi prelungit un contract pe durata determinata?
Se pare ca se confunda prelungirea duratei c.i.m. cu incheierea altuia nou ... Codul Muncii , dupa modificare, nu mai prevede de cate ori poate fi prelungit un c.i.m. inauntrul termenului de 36 de luni.