Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Furt.Am.nevoie.de.ajutor.
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Furt.Am.nevoie.de.ajutor.

solved
Dinte18, utilizator
solved
Dinte18, utilizator
Majorul daca nu isi angajeaza avocat ar putea sa execute pedeapsa inchisorii.
Minorii au sanse mari sa scape cu suspendare.
Si pe ei ii poate interna intr-un centru de reeducare.Nu e inchisoare dar sigur nu o sa le placa...
Sa va angajati avocati diferiti.Macar dvs sa aveti alt avocat decat ei.
Aveti si o circumstanta agravanta care nu va cade bine.

avocat Claudiu Lascoschi