Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... relatii sexuale cu o minora in varsta de 16 ani - ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

relatii sexuale cu o minora in varsta de 16 ani - sarcina

Cu ceva timp in urma find la un chef am facut sex neprotezat cu o fata nestind ca este minora,acuma este gravida si parinti ei nu ma prea agreaza si nu stiu deocamdata de fata lor ca este gravida.ce sfaturi imi dati sa fac si daca am probleme cu legea cu fapta care am comiso?
Daca fata a consimtit nu se face puscarie.
ea a fost deacord si eu sunt dispus sa o iau de nevasta ,dar parinti ei nu sunt deacord cu copilu sau cu casatoria ce pot ei sa imi faca legal