Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Loc de munca nou
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Loc de munca nou

Buna seara!

Va rog sa-mi spuneti daca o firma la care te angajezi poate afla unde ai mai lucrat si daca ai lucrat si ce date de la ITM privin vechimea ta in munca sunt publice noilor angajatori.

Va multumesc mult!
O seara frumoasa!
Va multumesc foarte mult pentru raspunsuri!