Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... cercetarea in rem
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

cercetarea in rem

Buna seara,
Cercetarea in rem,in baza carei prevederi legale trebuie sa se efectueze ?
Unde este prevazuta aceasta cercetare ?
Va multumesc.
O sa se faca si aceasta cerere. Poate vor deschide totusi ochii cei in drept.
Dupa mine,singura solutie pentru boala de care sufera acesti "oameni ai legii" CORUPTI ce favorizeaza colegii INFRACTORI,ar fi pastilele AKM.Fara numar !
Poate ca se vor gasi si medici in acest sens ? Cine stie...
O seara buna. Multumesc pentru implicare.
Cu stima,