Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... credit nevoi personale
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

credit nevoi personale

buna ziua! sunt in prag de divort si intrebarea mea este daca ratele creditelor facute pe numele meu, pe parcursul casatoriei, se impart?Adica daca va prelua si ea o parte din datoriile comune, din urma carora nu a rezultat nici un bun.multumesc
Va multumesc mult pentru raspuns.
Se pare ca nu toti oamenii legii cunosc legea. Pacat ca ei ocupa niste posturi degeaba.
Eu am renuntat la a mai revendica ceva dupa hotararea judecatoreasca data.
Nu stiu daca acum mai poate face in acest sens, adica sa deschid un alt proces. Mai ales ca ma voi lovi de aceiasi oameni si aceleasi principii.

Succes in continuare!

Inteleg ca sunteti suparat, revoltat... dar asta nu ar trebui sa insemne abandonarea luptei. Stiti zicala? Viata este o lupta deci te lupta!